KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16606063

nr 1660 6063

Akvarell

A Jegorov, Signerad, flodlandskap, 12x15 cm, yttermått inklusive ram: 31x38 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 november 2024
kl 18:16:34

23/11 14:42:27 1      Vinnande bud